Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Neclaritate asupra unei posibile inregistrari
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Neclaritate asupra unei posibile inregistrari

dupa ce mi-am dat demisia am vrut sa inregistrez cu telefonul ultima conversatie verbala intre mine si seful meu....intre timp am primit un apel si inregistrarea nu s-a mai efectuat.din pacate i-am dat sefului un mesaj si un mail in care i-am spus ca acea convorbire a fost inregistrata.....si o voi pune pe internet daca nu imi da salariul restant.....ajuns acasa am vazut ca inregistrarea nu s-a efectuat....si nu am mai pus nimic pe internet neavand ce....

el nu stia ca putea fi inregistrat

pot fi dat in judecata???
nu ma poate lamuri nimeni???
depinde de situatie.ce se spunea in convorbire, ce i-ati spus in mail...
in inregistrare se vorbea despre munca prestata de mine in general....iar in mail i-am zis ca l-am inregistrat si ca voi pune inregistrarea pe internet.....asta nu s-a intamplat pentru ca nu s-a mai efectuat inregistrarea...