Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen cabinet individual de psihologie
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen cabinet individual de psihologie

Ma intereseaza daca pot inregistra Cabinetul Individual de Psihologie sub codul Caen 7220.
De asemenea, as vrea sa stiu care este descrierea sucinta a codului 7220- cercetare dezvoltare in domeniul stiintelor sociale ;i umaniste
Buna ziua,

Pentru un Cabinet Individual de Psihologie, codul CAEN potrivit ar fi 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana.

O zi buna!