Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Mostre
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Mostre

Buna seara! Daca o societate ofera unei alte societati mostre gratuie pentru a fi prezentate, ce tip de contract trebuie incheiat? Mentionez ca societatea care primeste aceste mostre nu comercializeaza produsele, doar le expune in magazinul lor de prezentare.
Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc mult pentru raspuns! O seara frumoasa!