Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Cesionare proiect cu fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Cesionare proiect cu fonduri europene

Am un proiect cu fonduri pe măsura 312 pe care vreau sa i-l cesionez . Care sunt pașii pe care trb sa ii urmez?
In contractul semnat cu APDRP, daca l-ati semnat, gasiti in Anexa 1-Prevederi generale, art. 10, gasiti prevederi despre cesiune. Cert este ca trebuie sa discutati cu autoritatea de management despre acesta cesionare, apoi sa ii notificati. APDRP isi reerva dreptul de a aproba sau nu cesionarea.
[ link extern ] /