Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Examen avocati stagiari 2015
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Examen avocati stagiari 2015

buna seara sunt interesata sa stiu cand apare in monitor sau mai exact cand se sustine anul acesta examenul pentru avocati stagiari am cautat pe net dar nu gasesc imi apare mereu anul precedent va multumesc un site de care sunt f multumita =D>
2 luni inainte de examen apare. Va fi in septembrie daca nu ma insel, deci va aparea in iulie.
@dezdemona_dezy

Examenul de admitere în barou 2015 este programat pentru data de 14 Septembrie.

[ link extern ]