Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... In caz de refuz al extradarii , ma vor judeca in stare ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

In caz de refuz al extradarii , ma vor judeca in stare de libertate?

Buna ziua ,

Stiti cumva ,daca refuz extradarea din UK , ma vor judeca in stare de liibertate ?
Sint sanse ?

Multumesc
Nu cunosc ce prevede legea din tara din Marea Britanie in care va aflati, dar stiu ca acolo sunt mai multe tari, cu legi diferite.