avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 629 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizarea unei firme de salubritate in domeniul ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizarea unei firme de salubritate in domeniul deratizarii, dezinfectiei si dezinsectiei

Buna ziua,
va rog sa-mi precizati documentele de care am nevoie pentru pentru a autoriza o firma de salubritate in domeniul deratizarii, dezinfectiei si dezinsectiei precum si temeiurile legale. Nu am gasit setul de documente si nici legislatia aferenta.
Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Cheltuieli asociatie proprietari andreeadea andreeadea Buna ziua As dori sa aflu cateva detalii despre asociatiile de proprietari. 1. Cine decide efectuarea dezinsectiei in apartamentele blocului? Intretinerea ... (vezi toată discuția)
Firma noua dyanap dyanap Buna ziua Cine imi poate spune si mie de ce este nevoie (la autorizatii ma refer) pt o firma de deratizare si desinsectie? care e codul CAEN? orice ... (vezi toată discuția)
Exclusivitate contract serviciu public vasile12 vasile12 Buna ziua, As vrea sa stiu daca PRIMARIA poate incheia un contract de exclusivitate cu o firma privind serviciul public de dezinsectie, dezinfectie, ... (vezi toată discuția)