Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de voluntariat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de voluntariat

Am un ONG si am incheiat contracte de voluntariat cu mai multe persoane. Unde inregistrez aceste contracte pentru ca persoanele sa poata beneficia de experienta acumulata, conform prevederilor legale?
Anterior inceperii activitatii, contractul de voluntariat se inregistreaza in registrul de evidenta a voluntarilor tinut de organizatia gazda.