Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de comision
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de comision

As dori sa stiu daca este posibila incheierea unui Contract de comision intre un SRL medical si un medic. Daca exista restrictii, ce alte variante ar fi, iar daca nu, este ceva special ce ar trebui cunoscut in acest caz? Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
Contract de munca ori de colaborare .