Forum Discuţii juridice Executare silită sint creditoare si firma la care lucreaza debitorul ...
Discuție deschisă în Executare silită

sint creditoare si firma la care lucreaza debitorul nu-i face poprirea ce pot face sa-m- iau bani mai repede

am pornit executarea si firma la care lucreaza debitorul nu-i face poprirea din 02 2014 a oprit 3luni= 60E , aug,sept,oct, =nimic restul 15E,pers.executata a lucrat tot timpul la o firma din BV pe tir in olanda si ia diurna 40E pe zi in cont la ING ===ce pot face sa-mi iau bani mai repede=2000E pot da firma in judecata ca nu a facut poprirea am sunat si a zis ca are mai multe datorii si salariu minim pe economie daca are mai multe executari nu trebuie sa inparta la toti egal si poate lua chiar jumatate din salariu (a dat spaga si face cum vrea debitorul ca bani sint fara dobinda) asa iau bani in 10 ani== am mare nevoie pentru medicamente va multumesc
Daca are mai multe executari, jumatate din salariu se imparte intre toti creditorii.