Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Nu ma descurc sa-mi gasesc intrebarea
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Nu ma descurc sa-mi gasesc intrebarea

In data de 03.03 (sper sa nu gresesc) m-am inregistrat pe forum, am pus o intrebare si acum vreau sa vad daca am vreun raspuns; nu stiu ce pasi sa fac pentru a-mi vizualiza intrebarea/eventual raspunsurile.
Va rog ..... multumesc.
Accesati din meniul "Forum" (Butonul rosu - dreapta sus langa "+pune o intrebare") sectiunea "Intrebarile mele".

sau accesati intrebarea aici
www.avocatnet.ro/content/for...
cyan, moderator