avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1731 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Nu ma descurc sa-mi gasesc intrebarea
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Nu ma descurc sa-mi gasesc intrebarea

In data de 03.03 (sper sa nu gresesc) m-am inregistrat pe forum, am pus o intrebare si acum vreau sa vad daca am vreun raspuns; nu stiu ce pasi sa fac pentru a-mi vizualiza intrebarea/eventual raspunsurile.
Va rog ..... multumesc.
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 20:11, 5 Martie 2015
Accesati din meniul "Forum" (Butonul rosu - dreapta sus langa "+pune o intrebare") sectiunea "Intrebarile mele".

sau accesati intrebarea aici
www.avocatnet.ro/content/for...
Ultima modificare: Joi, 5 Martie 2015
cyan, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutor pentru noii utilizatori. cum functioneaza avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Va invitam sa colaborati la constructia unei baze de date cu intrebari si raspunsuri cu privire la facilitatile Avocatnet.ro. Spre exemplu: titlu ... (vezi toată discuția)
De ce nu se pot da răspunsuri prin telefon pe forum ? oanaportar oanaportar Bună ziua ! Va rog sa mă ajutați cu un răspuns : De ceva vreme încerc sa trimit întrebări de pe telefon pe acest site și văd că mi le duelează, ... (vezi toată discuția)
Se poate ? titi5 titi5 Am pus doua intrebari aici privitor la taxa de timbru si au fost sterse nu mai apar este posibil ca cineva sa le stearga ? cred ca da am scris ieri si ... (vezi toată discuția)