Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizare CAEN activitate prestata de terti
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizare CAEN activitate prestata de terti

Buna ziua.

Doresc sa stiu ce activitate CEAN ar trebui sa autorizez in magazinul meu daca doresc sa vand servicii de dresaj canin sau cosmetica animala , prestate de terti (nu le efectuez eu).
Unele servicii se ofera prin voucher la achizitionarea altor produse.

Multumesc anticipat.
Cod caen 4611 Intermedieri in comertul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile si cu semifabricate?
Mai uitati-va la condurile caen aferente intermedierilor. Eu nu am gasit pe serviciile solicitate de dvs.
Multumesc pentru raspuns.
Nu credeti ca s-ar incadra mai bine CAEN 4618 Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a., avand in vedere ca magazinul este pet-shop?