Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... cumul pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

cumul pensie

as dori sa stiu unde gasesc art din modificarea legii pensiilor unde scrie ca sotul supravietuitor primeste pensie de urmas dar si pensia proprie, articol aparut in martie 2015.va multumesc anticipat
Nu cred ca exista sau ca va exista in viitor asa ceva.