avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2118 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Acte dosar licitatii publice
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Acte dosar licitatii publice

Am rugamintea sa-mi spuneti ce acte trebuie sa contina un dosar pentru participare la o licitatie publica.
Cel mai recent răspuns: vlad nicolae , moderator 09:02, 11 Martie 2015
Toate actele solicitate prin documentatia de atribuire pusa la dispozitie de autoritatea contractanta, inclusiv cu luarea in considerare a art.11, alin.4) din HG 925

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnare contract achizitie publica danatmr9 danatmr9 Am participat la o licitatie executie lucrari. Astazi am primit Comunicare oferta castigatoare si suntem chemati la semnare contract peste 1 saptamana. Am ... (vezi toată discuția)
Interpretare art.11,alineatul(4) din hg 834/2009 irina_stirbu2000 irina_stirbu2000 Cum se procedeaza in situatia cand un ofertant prezinta la deschiderea ofertelor toate documetele solicitate pentru calificare iar altul vine cu declaratia pe ... (vezi toată discuția)
Licitatie publica-garantie de participare danpopovici danpopovici Buna ziua, Am participat la o licitatie publica pentru atribuirea unui contract de servicii. Autoritatea contractanta a cerut o garantie de participare in ... (vezi toată discuția)