Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Acte dosar licitatii publice
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Acte dosar licitatii publice

Am rugamintea sa-mi spuneti ce acte trebuie sa contina un dosar pentru participare la o licitatie publica.
Toate actele solicitate prin documentatia de atribuire pusa la dispozitie de autoritatea contractanta, inclusiv cu luarea in considerare a art.11, alin.4) din HG 925