Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Acte necesare PFA CAEN 7022
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Acte necesare PFA CAEN 7022

Pentru un PFA cu codul CAEN 7022, ce fel de acte se cer la registrul comertului?
In mod logic, probabil trebuie copie dupa diploma de facultate, dar mai am nevoie si de altceva?
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate le gasiti aici:
[ link extern ]