avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1893 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Acte necesare PFA CAEN 7022
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Acte necesare PFA CAEN 7022

Pentru un PFA cu codul CAEN 7022, ce fel de acte se cer la registrul comertului?
In mod logic, probabil trebuie copie dupa diploma de facultate, dar mai am nevoie si de altceva?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:43, 12 Martie 2015
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate le gasiti aici:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Meditatii matematica gavrus gavrus Buna ziua sunt inginer electronist si doresc sa dau meditatii la matematica. De ce acte am nevoie, ce trebuie sa fac pentru a lucra legal? .Detin si o diploma ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! am renuntat recent, dupa o perioada de 7 ani, la un ... Musidora Musidora Cod CAEN pentru servicii de content writing Buna ziua! Am renuntat recent, dupa o perioada de 7 ani, la un job din domeniul HR si-mi doresc sa activez ... (vezi toată discuția)
Contract de munca Andreea369 Andreea369 Buna ziua Fac cursuri de cosmetica si as vrea sa stiu daca dupa terminarea cursurilor(obtin diploma calificare) imi pot face carte de munca fara sa fiu ... (vezi toată discuția)