Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Inscriere bonuri fiscale in aplicatia oferita de ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Inscriere bonuri fiscale in aplicatia oferita de avocatnet

Am incercat sa introduc bonurile fiscale de la inceputul lunii februarie dar nu prea merge aplicatia. La suma sunt probleme, iar la data nu pot introduce data.
Cred ca cei de la facturis ar trebui sa revizuiasca putin programul pentru a putea fi folosit, daca nu sunt multi super-IT-isti in Romania care pot oferi ceva care sa poata fi folosit. Oricum inainte de a ne invita pe noi sa-l folosim consider ca specialistii dvs. trebuiau sa verifice programul.
Functioneaza.
Ce inseamna, nu prea merge ? ce problema aveti la introducerea datelor ?