Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita

am primit un ordin de executare silita in urma unui card de credit s.c erb retail services ifn s.a, eu intradevar mai aveam de platit cateva rate la un magazin, dar ei probabil ma executa silit pentru faptul ca acel card avea o linie de credit si bani pe acel card , dar eu nu am scos bani niciodata de pe acel card prin simplu fapt ca nu am beneficiat niciodata de un cod pin, ce pot face?
gi-jane2, moderator
In termen de 15 zile de la comunicarea somatiei,formulati contestatie impotriva executarii silite
o sa fac aceasta contestatie dar nu stiu unde si ce pot pati in cazul unei eventuale executari silite
Si ratele alea le-ati platit ?