Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Daune morale pentru imbolnavirea in timpul stagiului ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Daune morale pentru imbolnavirea in timpul stagiului militar obligatoriu in perioada comunista

Caut un avocat specialist pentru aceasta problerma.Am pierdut la fond si am declarat apel. Acum vreau sa pun problema mai temeinic ,deoarece la fond nu am avut avocat.
Puteti angaja specialistul specialistilor,din pacate pt dvs nu aveti nici o sansa.Ati depasit cu mai mult de doua decenii termenul in care puteati solicita ceva.
Problema prescriptiei am depasit-o de la primul termen deoarece efectele boli se produc si acum . Am pierdut la fond deoarece eram suspect de boala inainte de stagiu militar.
Nu pot sa cred ca un avocat nu vede efectul continuu !!!!