Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Conducere fara permis
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Conducere fara permis

am si eu o intrebare k sa stiu la ce sa ma astept cu trei zile inainte de traseu am fost oprit de un echipaj de politie am condus fara permis am fost dus la sectie declaratii si tot asa is si la prima abatere nu am mai avut probleme cu legea pina akuma ce mi se poate intimpla multumesc
ok multumesc
mai am o intrebare ce sa fac acuma mie mi a venit permisu akas nu cred k pot circula cu masina tre sa ma duc sa intreb la politie nu?