Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Depunere declaratie 101
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Depunere declaratie 101

Am depus (in format electronic) pt un ONG, declaratia 101 - generata gresit de soft (in care imi apare si impozit pe profit, desi acest ONG nu desfasoara activitati economice). Ce pot face pentru a remedia greseala facuta??
~ Conținut șters la cerere ~