Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Licenta de functionare site web
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Licenta de functionare site web

Vreu sa deschid un site web, in primu rand pe ucoz dupacare vreau sa ii cumpar domeniu pe ro sau com. Site-ul v-a contine muzica,filme online si jocuri. muzica si jocurile sunt pentru descarcat, intra utilizatorul si da click pe fisier si il descarca. Mentionez ca pentru acele fisiere nu voi cere bani, si fisierele vor fi urcate pe un site de gazduit fisiere. mie imi trebuie vro licenta sau un drept de autor pentru acele fisiere? daca da, deunde si cat de scumpe. Daca nu am acea licenta cum pot fi sanctionat??