Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... CMI finantare europeana
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

CMI finantare europeana

Buna ziua,

Un cmi - cabinet medical individual,nu un srl,poate obtine finantare europeana? Trebuie neaparat srl pentru a face cererea de finantare si pentru derularea procesului de achizitie aparatura stomatologica?
Va multumesc!
CMI nu este eligibil nici pentru fonduri europene nici pentru programe nationale.
Daca aveti sediul in mediu rural este posibil sa accesati programe nationale sau fonduri europene pe masura 6.4 daca sunteti macar PFA.
Va multumesc pentru raspuns!