Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Intabulare teren agricol extravilan
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Intabulare teren agricol extravilan

Am moștenit de la părinții mei 3,5Ha teren arabil. Anual primesc Decizia de impunere ptr. acesta.
Asta înseamnă că terenul este deja intabulat?
Vă mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
Am încercat să obțin un extras de carte funciară dar în Anexa 1.23 din Ordinul 700/2014 îmi cerea numărul cărții funciare și numărul cadastral pe care nu le știu.
Atunci am completat Anexa 1.27 din acelaș ordin (am plătit 100 de lei), am trimis-o și aștept de vreo 12 zile răspunsul. Am sperat că aici voi obține o informație care să-mi ușureze așteptarea. Dar n-a fost să fie.
Vă mulțumesc!