Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut urgent avocat care sa ma scape de contractele de ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut urgent avocat care sa ma scape de contractele de telefonie

Doresc sa reziliez contractele de telefonie pe care le am.
Cum procedez in asa fel incat sa nu mai platesc nimic, ci sa platesc doar facturile pe ce am consumat ca si convorbiri.
Caut un avocat care sa ma scape urgent de aceste contracte.

Editat de moderator simonette12 - motiv pct.1.2 din Regulament ( nu este necesar sa editati mesajele cu litere majuscule).

MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Conform pct. 2.6 din Regulamentul de postare, în forum nu se stabilesc relații profesionale între cel care întreabă și cel care răspunde. Cererile și ofertele de consultanță (fie ele și pro bono) se fac numai prin intermediul mesageriei private.

Avocatnet.ro pune la dispoziție utilizatorilor Catalogul Consultanților, unde se poate găsi un specialist in domeniu.
www.avocatnet.ro/content/con... =

De asemenea, puteti folosi Bursa de Servicii Avocatnet.ro.
www.avocatnet.ro/content/bc|...