avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 933 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Analiza de risc la securitate fizica
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Analiza de risc la securitate fizica

Va rog sa-mi precizati, referitor la Legea 333/2003 cu modificarile ulterioare, H.G.301/2012, si Instructiuni 9/2013 al M.A.I. de cand se aplica, si de catre cine se constata sanctiunile. Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Analiza de risc la securitate fizica marcellutz marcellutz Va rog sa-mi precizati, referitor la Legea 333/2003 cu modificarile ulterioare, H.G.301/2012, si Instructiuni 9/2013 al M.A.I. de cand se aplica, si de catre ... (vezi toată discuția)
Evaluarea riscului la securitatea fizica nicosim nicosim Buna Ziua, As dori sa stiu daca cabinetele medicale individuale ( PFA) sunt obligate de aceasta prevedere legala(H.G. nr. 301/2012 pentru aprobarea Normelor ... (vezi toată discuția)
Revizuirea analizei de risc odată la trei ani. legea nr. 333 / 2003 + h.g. 301 din 2012 SGFlaviu SGFlaviu Referritor la analiza de risc pe care toate magazinele ar trebui sa o dețină (Legea 333/2003) Apoi avem ANEXA la H.G. 301/2012 Normele Metodologice de ... (vezi toată discuția)