Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lege noua privind contractele de munca ale expatilor ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lege noua privind contractele de munca ale expatilor non-UE

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti daca stiti cumva despre o lege noua prin care angajatii expati non-UE nu mai pot lucra cu contract international si contract local ci trebuie sa incheie doar contract local pierzand astfel beneficiile stipulate in cel international. Daca imi puteti preciza numarul acestei legi sau un link catre aceasta mi-ar fi de mare folos.
Multumesc
O zi buna in continuare
Poate ne dati mai multe detalii despre ce doriti sa aflati.