Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua, recuperare pret contract de colaborare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua, recuperare pret contract de colaborare

cum sa recuperez banii de la o firma cu care am un contact de colaborare?
Actiune in pretentii la instanta de judecata.
Buna ziua

Intai de toate analizati contractul si vedeti ce stipuleaza acesta cu privire la neindeplinirea oblgatiilor de catre parti. Apoi, desigur puteti incerca solutionarea amiabila sau solutionarea pe calea instantei.

Din pacate datele oferite de dvs. sunt prea putine pentru a formula un raspuns detaliat si aplicat spetei.