Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Eticheta in limba romana
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Eticheta in limba romana

Buna Ziua
As dori sa aduc niste produse din Germania si sa le vand pe piata romaneasca. Cum pot obtine etichetarea lor in limba romana?
george-neagu, moderator
Vorbim despre produse noi sau SH/tip outlet?
produse noi.