Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acordul de consultanta intre 2 firme poate tine loc de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acordul de consultanta intre 2 firme poate tine loc de mandat la inmatricularea unei masini?

Un acord de consultanta incheiat intre 2 firme poate tine loc de mandat la inmatricularea unei masini ? Mentionez ca persoana desemnata in acest acord nu este titularul firmei de consultanta.
Stmat forumist,

Sincer, nu văd cum.

Cu stimă.