Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Finantare Cabinet Medical
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Finantare Cabinet Medical

Pot obtine fonduri neramursabile pt amenajarea unui Cabinet Independent Asistent Medical Generalist?
Obtineti finantare nerambursabila prin programe nationale daca va constituiti ca si SRL sau SRL-D
Mulțumesc.