Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Registre obligatorii pfa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Registre obligatorii pfa

Ce registre trebuie sa completeze PFA (ambele sisteme de impozitare) ?
Va rog sa cititi ordinul 170/2015 pentru aprobarea Reglementarilor contabile privind contabilitatea in partida simpla.