Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Surse de legislatie actualizata
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Surse de legislatie actualizata

Buna ziua! Imi puteti spune cam ce surse se pot folosi cu incredere pentru a avea acces la toata legislatia romaneasca si care sa fie si actualizata permanent si la timp? Dar sa nu fie programe din acelea platite, sa fie surse gratuite.
Puteti folosi portalul legislativ al Ministerului de Justitie:
[ link extern ] /

sau
cel al Camerei Deputaților
[ link extern ]

Doar 2 site-uri? Daca sunt atatea legi cum se presupune ca ar trebui sa le respectam daca in primul rand nu avem acces la ele si nu ne sunt sincronizate la timp cu noile modificari? Mi se pare ceva ireal!! :foottap: