Forum Discuţii juridice Să schimbăm împreună legea Monitorul Oficial
Discuție deschisă în Să schimbăm împreună legea

Monitorul Oficial

De ce accesul la Monitorul Oficial nu este gratis sau cu un cost modic asa cum era inainte de 1989. Orice cetatean roman trebuie sa aibe acces gratuit la legislatia romana oricand.
Am inteles ca se lucreaza la acest lucru.
Puteți consulta actele normative pe site-ul Ministerului Justiție. Portalul legislativ este o aplicație lansată de curând și unde găsiți actele adoptate din 1990 în prezent, atât în forma de bază, cât și în cea actualizată.
[ link extern ] /

Gabriela Pintea, Consilier juridic