Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Site uri gratuite cu legislatie actualizata la zi
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Site uri gratuite cu legislatie actualizata la zi

Buna seara! Unde gasesc un site cu legislatie actualizata la zi care poate fi consultat gratuit? Multumesc!
Nu exista asa ceva ! Nimeni nu actualizeaza moca, o asemenea baza de date, decat daca e nebun. Ar fi nevoie de infrastructura, minim 50 operatori profesionisti de mare viteza si o legatura directa cu MO care deasemenea nu e gratis. De aceea intrebarea dumneavoastra este aproape hilara. Un abonament la "Legis" de exemplu nu costa cine stie ce. Presupun ca doriti legislatia actualizata, nu ca sa o cititi seara inainte de culcare, ci pentru a castiga bani. Ca urmare la randul dumneavoastra trebuie sa va despartiti o de parte din ei, ca sa obtineti aceste servicii. Asa e corect.
viorel55, utilizator
Puteti incerca portalul legislativ al ministerului de justitie.

Sper sa va fie de ajutor informatiile.