Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Trimitere solutie proces
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Trimitere solutie proces

Buna ziua,

In 28.01.2015 s-a hotarat solutia pentru procesul civil in care sunt parat dar nici pana acum nu am primit nimic legat de acest proces (solutia). Ce trebuie sa fac in aceasta situatie?

Multumesc
Exista o singura adresa de domiciliu la care mi-au fost trimise de fiecare data citatiile si raspunsuriel la cereri.
Cum pot demonstra ca nu am primit hotararea?
Ar trebui mai intai sa sunati la arhiva sa vedeti daca a fost redactata sau nu hotararea. Daca a fost redactata si comunicata catre dumneavoastra si nu ati primit-o, trebuie sa mergeti sa vedeti unde a fost mai exact comunicata, la ce adresa, daca acea adresa este adresa corecta, cine a semnat de primire, etc... si apoi sa faceti proba contrara.
Am inteles. Va multumesc