Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale mai multe coduri caen la sediul social
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

mai multe coduri caen la sediul social

Buna ziua!
Daca vreau sa modific obiectul principal de activitate si sa mai adaug si alte coduri caen, va trebui ca pe declaratia model sa trec toate codurile caen din actul constitutiv? Exista posibilitatea sa am nevoie... Nu se stie. In tipizat sunt doar 4 pozitii. Nu ar incapea toate. Pot sa le trec intr-o anexa? Sau? Nu prea stiu. Si din motive financiare nu pot apela la un avocat. Va rog sa ma indrumati! Multumesc anticipat! :(
Buna ziua,
Se vor inscrie toate codurile CAEN pe in baza carora va veti desfasura efectiv activitatea. Acestea vor fi inscrise ulterior de certificatul de inreg eliberat de ONRC.
Daca doar doriti sa completati Actul constitutiv cu alte coduri CAEN, fara a va desfasura efectiv activ in baza acestora, atunci nu e nevoie sa le inscrieti in declaratia model.
Multumesc!