Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Dizolvare ONG
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Dizolvare ONG

Bună ziua, sînt din București și solicit serviciile unui avocat pentru depunerea unui dosar de dizolvare (prin hotarîrea adunării generale) a unei ONG; totul urmat apoi de înființarea altei ONG.
RML, utilizator
Pe acest forum nu puteti cauta un avocat. pentru a solicita serviciile unui avocat scrieti in sectiunea speciala -Bursa de servicii Avocatnet.ro