avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 902 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... unde se plateste taxa de timbru
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

unde se plateste taxa de timbru

Spuneti-mi,va rog,taxa judiciara de timbru se plateste la primaria sau la trezoreria de la sediul creditorului?
Cel mai recent răspuns: titirca , utilizator 16:52, 1 Iulie 2009
Se plateste la directia finantelor publice locale.
Home banking .. :)
La ora actuala, din nou, se plateste la primarie.
deci la primarie sau la finante?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tribunalul bucuresti/ unde taxa de timbru ? calin_andrei calin_andrei Salut, Dosarul este la Tribunalul Bucuresti, reclamanta are sediul in alt oras; unde pot sa platesc taxa de timbru in Bucuresti? La ceva taxe locale? Si ... (vezi toată discuția)
In cazul inscrierii la masa credala, taxa judiciara unde se plateste ?beneficiarul este primaria municipiului sau tribunalul ? GHEORGHIU RAMIRO GABRIEL GHEORGHIU RAMIRO GABRIEL Pot plati taxa judiciara la orice banca sau doar la trezorerie ? Beneficiarul taxei judiciare este primaria municipiului sau tribunalul ? (vezi toată discuția)
Taxa judiciara de timbru DAIANA_ DAIANA_ Buna ziua Avem un debitor persoana juridica, cu sediul social in Buftea. Am sunat la Trezoreria Buftea, sa-mi furnizeze contul in care pot vira taxa ... (vezi toată discuția)