Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incadrare ca lacatus, cu diploma de sculer matriter
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incadrare ca lacatus, cu diploma de sculer matriter

Buna ziua,
ma confrunt cu urmatoare problema. Am un angajat care e in firma din 2002, cand a fost incadrat cu functia de lacatus mecanic, insa dl. are diploma de sculer matriter. Sunt functii apartinand aceleasi categorii in COR, insa sunt functii totusi distincte. Vreau sa stiu daca e nevoie sa ii schimb functia in CIM sau pot sa il las asa.
Multumersc
Il puteti lasa asa cum a fost incadrat.
Multumesc