Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Schimbare punct de lucru
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Schimbare punct de lucru

Cum procedez la schimbarea punctului de lucru in domeniul comert?Trebuie sa anunt la adm.financiara,sa schimb ceva pe la reg.comertului,sa modific antetul casei de marcaj...ce altceva?Am uitat sa mentionez ca sunt I.I.
Mergeti la administratia financiara si intrebati acolo ce acte va trebuie.
Pe langa Adinistratia financiara , trebuie sa retineti si ca orice modificare care are loc trebuie mentionata la ONRC
pai da la registrul comertului ,primarie sa modifice adresa in acte ......si pt casa de marcat trebuie sa schimbi...e o nebunie totala biocratie asta si bineantales sa ai si bani ca nimic nu e de gratis#-o#-o#-o
Din pacate aveti dreptate , insa trebuie sa respectam aceasta birocratie ...
Mult succes ,