avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2011 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical-copil peste 3ani bolnav varicela
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical-copil peste 3ani bolnav varicela

Buna ziua,
Doresc sa va intreb daca pot beneficia de concediu medical in cazul in care copilul meu in varsta de 3ani si 7luni are varicela?

Alte discuții în legătură

Buna ziua, ne aflăm în următoarea situație. copilul 1 (5ani) ... MartinaE MartinaE Buna ziua, Ne aflăm în următoarea situație. Copilul 1 (5ani) a fost diagnosticat cu varicela și a primit scrisoare medicala cu izolare 14 zile de la ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am virsta de 65 in mai fac 66 de ani vechime f.putina ... George Ciurca George Ciurca Buna ziua, am virsta de 65 in mai fac 66 de ani vechime f.putina (am tot muncit la negru ) Doveditor cu acte am doar 3ani 7luni . Oare pot beneficia de ... (vezi toată discuția)
Ce îmi recomandați Buna ziua. Am fost in in maternitate pana in data de 30Martie 2019, trebuia sa încep munca din 31 martie 2019 dar am făcut varicela 2 săptămâni și între ... (vezi toată discuția)