Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Ce îmi recomandați
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Ce îmi recomandați

Buna ziua. Am fost in in maternitate pana in data de 30Martie 2019, trebuia sa încep munca din 31 martie 2019 dar am făcut varicela 2 săptămâni și între timp sun însărcinată in 9 săptămâni,am scos un concediu medical cum ca am avut varicela și am predat la Sefa mea concediul,dar Sefa mea nu a vrut să-mi accepte concediul medical deoare ce ea zice ca nu mai sunt angajata la ea din data de 31 Martie 2019.poate sa ma dezangajeze dacă sunt însărcinată și i-am dus concediul medical cum ca am avut varicela? Ce as putea face?? Si dacă o sa beneficiez de indemnizație la al 2 copil ? O sa nasc la sfârșitul lui Octombrie începutul lui Noiembrie 2019!!Va multumesc
,
nu stie nimeni nimic? va rog sa imi raspundeti ce as putea face?