Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Disparitie plangere
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Disparitie plangere

Bună ziua.
Am depus la Parchet o plingere la care mi sa dat număr de inregistrare, iar acum după aproximativ 3 luni nu mai există. La acel număr figurează altceva.
Ce pot să fac? Cum trebuie sa procedez?
TAtutule , cand faci o plangere de orice gen trebuie sa ai in cap un singur lucru , ti-o furmulezi de acasa si iti faci copie ... ca in cazul in care se mai intampla sa arati ... cand depui o declaratie / sesizare / cerere spui ca exista o copie la hartia respectiva :) si cum a scris domnul avocat dar " imputernicirea " doar pentru esenta si problema in cauza nu pentru altceva .