Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... LA MULTI ANI D-LE Valeriu TUDOR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

LA MULTI ANI D-LE Valeriu TUDOR

LA MULTI ANI!
Va multumesc inca o data!
Sunteti foarte generosi!
In limita posibilitatilor voi incerca sa cunosc pe viu cat mai multi din prietenii mei de pe forum.
Voi citi tot ce se scrie si voi interveni numai cand am ceva nou de spus sau de completat.
Voi urmari activitatea tinerilor mei colegi si ii voi sprijini atat cat pot.
Rating-ul nu m-a interesat niciodata dar l-am primit ca pe un dat, in urma activitatii pe forum.
Daca am uitat sa multumesc personal unora dintre dvs. imi cer scuze, nu am facut-o intentionat!
Inca o data, va iubesc pe toti!
Cu dragoste,
Un tanar pensionar (sper ca modern).