avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 939 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... LA MULTI ANI D-LE Valeriu TUDOR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

LA MULTI ANI D-LE Valeriu TUDOR

LA MULTI ANI!
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 22:15, 7 Iulie 2009
Va multumesc inca o data!
Sunteti foarte generosi!
In limita posibilitatilor voi incerca sa cunosc pe viu cat mai multi din prietenii mei de pe forum.
Voi citi tot ce se scrie si voi interveni numai cand am ceva nou de spus sau de completat.
Voi urmari activitatea tinerilor mei colegi si ii voi sprijini atat cat pot.
Rating-ul nu m-a interesat niciodata dar l-am primit ca pe un dat, in urma activitatii pe forum.
Daca am uitat sa multumesc personal unora dintre dvs. imi cer scuze, nu am facut-o intentionat!
Inca o data, va iubesc pe toti!
Cu dragoste,
Un tanar pensionar (sper ca modern).

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

E ziua pianistului. la multi ani! Alin Popescu Alin Popescu Astazi este ziua pianistului. Asa ca m-am gandit sa ii spun public La multi ani! si sa ne traiasca si sa fie ... (vezi toată discuția)
La multi ani, ares_3!  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Un zambet sa-ti cada pe pleoape, iubirea, fericirea sa-ti fie aproape...un vis frumos ca al unei povesti... asa sa fie viata pe care o traiesti, Manuela! Fie ... (vezi toată discuția)
La multi ani, tudorvaleriu! Gabriela  Pintea Gabriela Pintea Ma grabesc acum sa-ti spun La multi ani, prieten bun! Viata-ntreaga sa iti fie Nu catren, ci poezie. :luck: :love: (vezi toată discuția)