Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Fise de post f.p.
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Fise de post f.p.

in ce act normativ se prevede faptul ca o atributie de serviciu trebuie sa fie prevazuta in fisa postului a cel putin doi functionari publici?
Am 13 ani de administratie publica, dar inca n-am auzit de asa ceva... pai eu sunt functionar public post unic in organigrama, ce fac atunci? Ca nici o primarie nu are doi secretari UAT in organigrama :)))
Kyandra, moderator