Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... EORI
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

EORI

TOTUL DESPRE EORI SI INREGISTRARE PE www.sabian.ro
Ordinul ANAF nr. 1554/2009
Agentia Nationala de Administrare Fiscala (ANAF) a elaborat noi norme privind procedura de inregistrare in Romania, la autoritatea vamala, a operatorilor economici si a altor persoane, in vederea atribuirii numerelor EORI, care se vor aplica pe teritoriului Uniunii Europene, de la 1 iulie 2009.