avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 744 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa de inmatriculare auto platita in 2007
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa de inmatriculare auto platita in 2007

Buna ziua,
Ma intereseaza daca se mai poate recupera acum taxa de prima inmatriculare platita in septembrie 2007.

Alte discuții în legătură

Recuperare taxa prima inmatriculare auto danutz01 danutz01 Am achizitionat un autoturism SH in luna octombrie 2008 din Germania , pe care l-am inmatriculat in Romania in luna decembrie 2008.La acea data am platit o ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa de prima inmatriculare auto, in bucuresti balmez lucian balmez lucian Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti ce sanse am sa-mi recuperez taxa de prima inmatriculare platita in septembrie 2007, pentru autoturism euro 4 nou ... (vezi toată discuția)
Ordonanta privind restituirea taxei de mediu pentru inmatricularea auto Razvan863 Razvan863 Buna ziua, La 1 septembrie s-a publicat Ordonanta Guvernului nr. 40/2015 care prevede restituirea taxei auto incasata de satul roman incepand intre anii 2007 ... (vezi toată discuția)