Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... kruk
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

kruk

e bine sa inchei un acord de plata ratelor cu kruk?
Fara a discuta cu un avocat nu va sfatuiesc.POATE DATORIA DVS ESTE PRESCRISA ,ETC.,
Duceti actele la un avocat, poate nu trebuie sa le achitati nimic, datoria fiind prescrisa.
ultima plata la banca am facut-o in ianuarie 2012,la kruk nu am facut nici o plata
ciucifer, utilizator
Ultima plată nu este un indiciu ci scadența fiecărei rate. Sunt sigur prescrise ratele scadente cu mai mult de 3 ani în urmă. Dacă cesiunea creanței către Kruk a fost cu mai bine de 3 ani în urmă, toată creanța este prescrisă.
~ Conținut șters la cerere ~