Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... retinere permis pentru motive medicale
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

retinere permis pentru motive medicale

cum pot face o expertiza medicala la iml care sa arate daca sunt sau nusunt apt sa conduc am sunat la iml iasi si mi sa spus ca nu pot face cerere de expertiza ca persoana fizica
Nu ati primit acordul medicilor sa urmati cursurile unei scoli de soferi? Care este motivul pentru care doriti expertiza medicala la IML?
am fost internat la neurologie 3 zile si la externare am primit tratament dupa trei saptamani am primit o citatie de la politia rutiera pentru predarea permisului de conducere mi sa comunicat ca permisul mi a fost suspendat pana aduc o expertiza medicala de la iml ca sunt apt pentru a conduce