Forum Discuţii juridice Executare silită plata drepturi salariale castigate in instanta
Discuție deschisă în Executare silită

plata drepturi salariale castigate in instanta

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti cum se calculeaza dobanda legala BNR din data platii incepand cu data de 15.11.2013, pana la plata integrala a sumei datorate.
Data platii va fi sfarsitul lunii iulie 2015, iar suma datorata este de 5230 (suma bruta).

Multumesc!